Dnia 14.06.2023r. klasa III wybrała się na wycieczkę do Zamościa.

Najpierw w Kinie Stylowy obejrzeliśmy animowany film pt.: Super Mario Bros.

Następnie udaliśmy się do Sali Zabaw Hop – Bęc, gdzie dzieci bawiły się 2 godziny. Nikt się tam nie mógł nudzić, ponieważ czekały tam na dzieci takie atrakcje jak: basen z kulkami, tory przeszkód, zjeżdżalnia, wspinaczki, piłki, auta, gry zręcznościowe. Gorące czoła chłodził napój przygotowany dla dzieci przez właścicieli lokalu.

Zmęczeni (ale tylko troszeczkę) pojechaliśmy zjeść posiłek do  McDonald ’s, gdzie uczniowie samodzielnie (lub z niewielką pomocą) zamówili sobie przekąski. Królowały frytki, nuggetsy, cola lub napój owocowy.

W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Tomaszowie na smaczne i bardzo duże lody na rynku.

Szczęśliwi wróciliśmy do rodziców, którzy również stęsknieni, już czekali na swoje pociechy obok szkoły.

Wychowawca: Małgorzata Muła

Data publikacji 2023-06-18