23 września 2022 r. nasze przedszkolaki z grup: „Biedroneczki” i „Słoneczka” świętowały swój dzień. Świąteczna atmosfera panowała już od rana. Główną atrakcją dnia były zabawy w hali sportowej organizowane przez panią animatorkę. Największe zainteresowanie wzbudziło „zamykanie” dzieci w ogromnej… bańce mydlanej. Przedszkolaki  chętnie brały udział  w organizowanych zabawach z chustami animacyjnymi. Dzieci tańczyły i pląsały przy dźwiękach znanych piosenek i utworów tanecznych. Sporym zainteresowaniem cieszyły się mega- klocki, z których powstawały wielkie budowle. Ponadto każdy przedszkolak otrzymał balonik, wykreowany najczęściej  na miecz lub zwierzątko.

Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe medale „Dzielnego przedszkolaka” oraz słodkie upominki przygotowane przez rodziców. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych milusińskich.

Wychowawczynie grup przedszkolnych: Teresa Kłus, Bożena Zarzycka

Data publikacji 2022-09-26