11 kwietnia dzieci z oddziału przedszkolnego, klasy pierwszej i drugiej oglądały spektakl muzyczny pt. „Niezwykłe życie podwodnych zwierząt”. Aktorzy Teatru Polska Kultura z Łodzi wcielili się w role ogrywanych postaci zwierząt, przedstawiając widowisko licznie zgromadzonej widowni w Tomaszowskim Domu Kultury.

Problemy głównych bohaterów spektaklu, zwierząt podwodnych, uwikłanych w różne perypetie wprowadziły widzów w stan przeżywania, rozumienia i nowej wiedzy. Poruszająca opowieść o magii przyjaźni i czynienia dobra, będąca najwyższymi wartościami na świecie, przezwyciężyła problemy coraz częściej występujące – samotności wśród rówieśników.

Dynamiczny przebieg widowiska, zabawne dialogi, bajkowe piosenki, piękne kostiumy i scenografia podobały się dzieciom.

Zadowoleni i pełni wrażeń oraz nowych doświadczeń powróciły do szkoły.

Data publikacji 2024-04-16