14. lutego uczniowie naszej szkoły mogli wyrazić swoją sympatię korzystając z Poczty Walentynkowej, którą obsługiwali niezawodni uczniowie z klasy 8b: Karol oraz Karolinka z Martynką. Podczas długich przerw można było zakupić sympatyczne pieski lub miecze z balonów wykonane przez niezastąpione dziewczęta z 8a: Oliwkę, Natalkę, Nicolę oraz Kasię. Popyt był tak duży,że prawie 200 sztuk rozeszło się jak ciepłe bułeczki, nie zdążyliśmy nawet uwiecznić  balonowych upominków na zdjęciu...a były takie piękne, kolorowe :(. Ostatnie miecze pomogła Samorządowi Uczniowskiemu stworzyć Ola Gęborys z klasy II.  Ponadto, można było wziąć udział w mini  konkursie NAPISZ MI COŚ MIŁEGO. Uczestnicy z papierowym  sercem na plecach zbierali sympatyczne komentarze. Wszystkim za skorzystanie z atrakcji, z całego serca , dziękujemy.

Data publikacji 2023-02-15