Podczas ostatniego dnia rekolekcji w naszej parafii dyrektor Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej ks. Marcin Jakubiak uroczyście wręczył akt powołania Szkolnego Koła Caritas, którego opiekunem została Patrycja Dudek, a opiekę duchową sprawować będzie Asystent Kościelny – ks. Andrzej Niedużak. Pełni obaw, ale też napełnieni nadzieją postanowiliśmy spróbować własnych sił i zaangażować się w ogólnopolskie, ale i też regionalne działania, których celem jest przede wszystkim pomoc potrzebującym.

Już jako wolontariusze przystąpiliśmy do akcji Tak. Pomagamy! gdzie w ostatnią sobotę dyżurowaliśmy w naszych lokalnych sklepach Stokrotce oraz Lewiatanie. Działania te były kontynuacją zbiórki, jaką zakończyliśmy w ubiegłym tygodniu w naszej szkole.

Za zebrane dary i zaangażowanie bardzo DZIĘKUJEMY!

Data publikacji 2024-03-19