Chociaż Andrzejki to nie nowość, to po tak długiej przerwie od ostatniej szkolnej imprezy, miło i wesoło było pobawić się w towarzystwie swoich młodszych i starszych kolegów i koleżanek.. Nawet naszym brzuchom zrobiło się błogo po skosztowaniu pyszności, od których uginały się stoły szkolnej Kawiarenki. To dzieło naszych rodziców! Zapewne łatwo pomyśleć, że były one nagrodą za nasze dobre oceny i wzorowe zachowanie, ale wywiadówka była dzień po Andrzejkach, wiec powód był zupełnie inny… Wszystkim nam dobrze znany i bliski. Historię serduszka Gabrysi Bryk zna każdy uczeń, rodzic i nauczyciel naszej szkoły. Dlatego włożyliśmy dużo siły, pracy i zaangażowania w organizację Charytatywnego Balu Andrzejkowego, co było widoczne w przygotowanych dekoracjach, upieczonych smakołykach, pracy Wolontariuszy i Samorządu Uczniowskiego, oraz tak licznego udziału uczniów w tej imprezie.

Tego dnia nie brakowało nam też magii. Zarówno tej prosto z serca, jak i tej, wynikającej z dawnych tradycji obchodów Nocy Św. Andrzeja. Zadbali o to uczniowie klasy V wraz z wychowawcą – p. Edytą Nieścior oraz pedagogiem specjalnym – p. Agatą Tulej.

Dzięki naszemu zaangażowaniu udało się zebrać łącznie 3036,66 zł. Pieniążki wpłynęły na subkonto Gabrysi w Fundacji Parasol Roztocza.

Każdy z Nas włożył w ten wyjątkowy dzień cząstkę siebie!

DOWÓD WPŁATY

Data publikacji 2022-11-29