W tym roku dzień Pluszowego Misia odbywał się inaczej, a to wszystko za sprawą trzech pluszowych misi, które odwiedziły nasze maluchy z przesłaniem „Daj Paluszakową miłość – razem rozświetlmy dziecięce serca”. Przedszkolaki mogły tego dnia przekazać nowe pluszaki dzieciom chorym na nowotwór, a to wszystko dzięki akcji Fundacji Gdy liczy się czas, która wspiera małych pacjentów na oddziałach onkologicznych. Cóż rozstania bywają trudne, dlatego nasze SZKOLNE misie zadbały o mocne i ciepłe przytulenie, oczywiście w pakiecie z naklejką dla dzielnych maluchów!

Tego dnia w Przedszkolu panowała wybitnie misiowa atmosfera. Były tańce, malowańce i słodkości. Ten dzień choć zimny i ponury w naszym Przedszkolu był ciepły i słoneczny.

Dziękujemy rodzicom za włączenie się do akcji oraz przygotowanie słodkiej misiowej niespodzianki.

Data publikacji 2023-11-28