Po raz kolejny Główna Nagroda w konkursie recytatorskim trafia do rąk utalentowanej uczennicy naszej szkoły, PAULI LITWIN, która pracuje pod okiem nauczycieli języka polskiego, Barbary Jarczak.

15.04 br. rozstrzygnięto Powiatowy, Multimedialny Konkurs Recytatorski ,,Wiosenne przebudzenie”, którego organizatorem był Tomaszowski Dom Kultury. Aby, zgodnie z wymogami regulaminu, przedstawić  stosunek do siebie i świata, uczennica klasy VIIb wybrała trudniejszą formę prezentacji – prozę i zinterpretowała fragment poczytnej współczesnej powieści Katarzyny Michalak ,,Sklepik z niespodzianką”.

Ponieważ sezon wiosenny obfituje w liczne konkursy, liczymy, że Paula po raz kolejny podejmie rękawicę i z sukcesem będzie reprezentowała naszą szkołę. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia!

Data publikacji 2021-04-15