5 grudnia, w przeddzień Mikołajek, przedszkolaki wybrały się na pocztę. Poczta to miejsce często odwiedzane przez ludzi, szczególnie  w okresie przedświątecznym. Dzieci dowiedziały się  jak wygląda droga listu lub paczki od nadawcy do odbiorcy. Usłyszały również co trzeba zrobić, aby kartka z życzeniami świątecznymi dotarła do adresata. Przedszkolaki zobaczyły jak wygląda prawdziwa skrzynka pocztowa, a nawet mogły osobiście wrzucić do niej list. Zauważyły różnice pomiędzy skrzynką pocztową w urzędzie pocztowym a skrzynką na listy przy naszych domach. Nie obyło się bez pytań o listy do Mikołaja. Dziękujemy Pracownikom Poczty za poświęcony nam czas i przekazanie dzieciom  niezbędnych  wiadomości.

Wychowawcy:

Bożena Zarzycka, Teresa Kłus