Tuż przed majówką uczniowie klasy 6, 7a i 7b aktywnie uczestniczyli w zajęciach przyrodniczych w Roztoczańskim Parku Narodowym. Po teoretycznych, ale bardzo angażujących różne zmysły i emocje zajęciach w budynku Ośrodka Edukacyjno - Muzealnego dużo czasu spędziliśmy na wędrówce ścieżką edukacyjną oraz na ciekawie zagospodarowanym placu przed obiektem. Można było poczytać i poskakać na skoczni "zwierzęcej", zasięgnąć informacji w nowej IT. W miłej atmosferze i przy wspaniałej pogodzie wędrowaliśmy też szlakiem na "Bukową Górę" i po wydmach przy Stawach Echo. Pobyt w Zwierzyńcu zakończyliśmy krótkim piknikiem. W drodze powrotnej nauczyciel geografii, biologii i przyrody p. U. Bartoszek uzupełniła i podsumowała informacje o Roztoczu i ważnych postaciach związanych z naszym regionem. Opiekę nad uczniami sprawowały wychowawczynie,  pani M. Barowicz, Wiesława Buczek i Stanisława Pogudz. Zajęcia zorganizowała p. U. Bartoszek.
Do zobaczenia na roztoczańskich szlakach!

Data publikacji 2022-05-05