12  grudnia w TDK dzieci z klasy trzeciej i oddziału przedszkolnego  oglądały przedstawienie teatralne pt.: "Tańcząca  choinka" w wykonaniu aktorów scen warszawskich. W spektaklu występował: Święty Mikołaj, krasnal, drwal, niedźwiadek, muchomor, choinka i Rokicio. Tematyka nawiązywała do tradycji i obchodów zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz odwiedzin Św. Mikołaja. Dzieci aktywnie uczestniczyły i angażowały się w śpiew , zabawę i taniec.  Kacper był jednym z niewielu, który  zatańczył na scenie w towarzystwie  innych dzieci.  Widowisko było przyjemne dla dzieci i  włączające ich do  działania. Miłym zakończeniem pobytu w TDK  było wspólne zdjęcie z występującymi aktorami  na nowej scenie TDK.

W drodze powrotnej do autokaru, zatrzymaliśmy się przy miejskim lodowisku, gdzie pingwinki  zachęcały do nauki  jazdy na łyżwach. Warto skorzystać, bo do końca roku kalendarzowego wstęp na lodowisko jest GRATIS.

Data publikacji 2023-12-20