Od kilkunastu lat uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Suścu uczestniczą w konkursie organizowanym przez Nadleśnictwo Józefów. Konkurs odbywa się w  3 kategoriach: klasy I - III. klasy IV -VI oraz VII -VIII (wcześniej także gimnazjum i liceum). Składa się z części teoretycznej oraz praktycznej jako dogrywka. W tym roku dogrywki nie zastosowano. Udział wzięli przedstawiciele klas: VIII - VII - uczennice klasy VIII b Wiktoria Sobczak i Martyna Skiba, Klas IV -VI  Amelia Hałasa i Monika Kukiełka z kl. V oraz z klas I- III Dawid Kukiełka,  który uzyskał III miejsce. Dawidowi gratulujemy i mimo, że interesuje się piłka nożną miał możliwość zdobywać wiedzę przyrodniczą w towarzystwie wszystkich kolegów i koleżanek uczestniczyć w ciekawych zajęciach plenerowych prowadzonych przez leśników. Panu Wójtowi dziękujemy transport uczniów do Józefowa.
 koordynator szkolny - Urszula Bartoszek

Data publikacji 2022-06-08