29.09.2023r. społeczności naszej szkoły świętowała Dzień Chłopaka. Na korytarzach spotkać można było gwiazdy piłki nożnej Messi, Ronaldo, Neymar, największą uwagę przykuwały mimo wszystko lokalne LKS-y w swoich szmaragdowych outfitach. Chłopcom z klas 0-8 zostały zrobione zdjęcia przy sportowej fotobudce, które zostaną wywołane na pamiątkę przez Samorząd Uczniowski. Dodatkową atrakcją była zabawa "Strzel do...", nie było łatwo jednak kreatywność popełniania strzałów rozbawiała publiczność. Zagorzali fani piłki nożnej walczyli o nagrodę główną w loterii. Książka o słynnym MBappe trafiła w ręce Damiana Luchowskiego. Przekąski z kawiarenki okrasiły słodyczą ten sportowy piątunio. Dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się w organizację tego wydarzenia.

Data publikacji 2023-09-29