Damska społeczność naszej szkoły została hojnie obdarowana kwiatami oraz słodkościami przez Dyrekcję oraz chłopców z oddziałów klasowych, natomiast  Samorząd Uczniowski sprezentował upominki z dziedziny " beauty". O godz. 11.00 odbył się pokaz mody "Makeover show". Publiczności,kolejny raz, przypadła do gustu stylizacja Pauliny- arabskiego szejka, drugie miejsce zajęła Laura - babka z Ameryki, a trzecie- sympatyczna  Weronika. Dla ósmych klas było to słodko-gorzkie wydarzenie... ich zadaniem było napisanie e-maila do koleżanki/kolegi z Anglii o udziału w wydarzeniu. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY wszystkim za dobrą zabawę, kolor różowy,zakup słodkości w kawiarence a przede wszystkim, za stworzenie niezwykłej atmosfery, życzliwości i szacunku....to naprawdę była wyjątkowa środa!
Data publikacji 2023-03-08