W dniu 11.09.2023r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Komisja Uczniowska w składzie: Mateusz Myszkowski, Wiktoria Żółkiewska, Anna Wolanin wzorowo przeprowadziła elekcje. Do głosowania przystąpiło 94 uczniów. 20 kandydatów z klas 4-8 ubiegało się o miejsca w Zarządzie, niestety tylko 14 uczniów otrzymało mandaty ... uczniowskie.

Z klasy 4: Antoni Koper, Agata Lasota, Zofia Sobczak, Milena Kozyra, z klasy 5: Marlena Hałasa oraz Nikola Syta, z kl. 6: Amelia Cyburt, Turczanik Tymoteusz, z kl.7: Monika Kukiełka, Kacper Łoś, Wiktoria Malec, z kl. 8: Dziuba Kateryna, Kawa Maciej, Mikołaj Koper. Największe poparcie od społeczności szkolnej otrzymał Tymoteusz Turczanik i to on będzie piastował stanowisko Przewodniczącego Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Suścu w roku 2023/2024.

Opiekunem została p. Joanna Gęborys, natomiast osobą wspierającą pracę SU: p. Bogumiła Łasocha.

Data publikacji 2023-09-12