16 maja 2023 roku 50 uczniów naszej szkoły z klas IV, VI, VII, VIII a i VIII b wyjechało na wycieczkę do Zamościa. Młodzież ze starszych klas uczestniczyła w projekcji  filmu pt. „Strażnicy Galaktyki 3” w Kinie Stylowy oraz zwiedzała zamojską starówkę. Uczniowie z klasy IV i VI udali się do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Podczas pobytu w WORD uczniowie uczyli się prawidłowego zachowania się w ruchu drogowym, prawidłowych nawyków oraz doskonalili poprawność zastosowania zasad ruchu drogowego w symulowanych sytuacjach drogowych. Na koniec odbył się egzamin praktyczny na kartę rowerową przeprowadzony przez p. Marka Nazarczuka, nauczyciela wychowania komunikacyjnego i p. Mariusza Fanfary, nauczyciela EDB.

Wspólny wyjazd był okazją do wzmocnienia więzi koleżeńskich oraz miłym i pożytecznym spędzeniem czasu.

Opiekunowie: M. Nazarczuk, J. Skroban, M. Fanfara oraz A. Ścirka.

Data publikacji 2023-05-18