Zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków do obejrzenia krótkich filmików z okazji Waszego Święta- z udziałem wnucząt.

BedroneczkidlaBabci HD - YouTube

3 4 latki dlaDziadka HD - YouTube

Dzień Babci i Dziadka u 4/5 latków

Dzień Dziadka u 4 5l HD - YouTube

Po raz kolejny świętujemy Dzień Babci i Dziadka w innej niż zwykle formie. W związku z pandemią przedszkolaki nie mogą na żywo spotkać się    ze swoimi babciami i dziadkami. Mimo to od wielu dni trwały w przedszkolu przygotowania do tego Święta. Dzieci z obu grup przedszkolnych pilnie uczyły się piosenek, wierszyków, tańców i z serca płynących życzeń.

Poza tym przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem wykonywały upominki dla swoich babć i dziadków. Były różnego rodzaju laurki, portrety, kwiatki czy serduszka- malowane, rysowane bądź wyklejane. Każdy starał się jak mógł i wkładał w to wiele serca, bo przecież babcia i dziadek to najważniejsze po rodzicach, osoby dla każdego dziecka.

„Przyjmijcie  Kochani- Babciu i Dziadku, z serca płynące życzenia:

dobrego zdrowia, dużo optymizmu i wszystkich marzeń spełnienia.”

Wasze Kochane Wnuczęta

Data publikacji 2022-01-21