Dzień dziecka w kl. „0”

Rodzice dzieci z kl. „0”, chcąc uczcić ich święto, zorganizowali swoim pociechom Dzień Dziecka w Sosnowym Zaciszu. W Sali Zabaw dzieci miały do dyspozycji wiele atrakcji: suchy basen, interaktywną ścianę, piłkarzyki i inne zabawki w kącikach zainteresowań. Zabawa przebiegła w radosnej atmosferze. Po szaleństwach na dzieci czekała pyszna pizza i lody.

Dziękujemy Rodzicom za niezapomniane wrażenia i wyczekujemy już kolejnego Dnia Dziecka!

Dzień dziecka w kl. II

Święto Dzieci uczniowie klasy drugiej spędzili w Szkółce leśnej Rebizanty w Rybnicy Leśnej, docierając na miejsce pieszo.  Korzystając  z uprzejmości  pracowników  Nadleśnictwa Józefów: Szkółkarz - leśniczy Elżbieta Byra i  Podleśniczy - Mateusz Przypaśniak  mogliśmy zobaczyć "Jak rośnie młody  las".  Dużą atrakcją dla dzieci były  działające na poletkach zraszacze oraz pomiar grubości  drzew średnicomierzem.  Zasłuchani w śpiew ptaków  odpoczywaliśmy  w cieniu wysokich wiekowych jodeł, zjadając  ze smakiem kiełbaski  z ogniskowego grilla przygotowane przez rodziców.   Na zakończenie pobytu  otrzymaliśmy gadżety od Nadleśnictwa Józefów.  Przyjemnie zmęczeni wróciliśmy do szkoły.

Wychowawczyni klasy-  Elżbieta Litkowiec

Dzień Dziecka w kl.IV