Nasi Ósmoklasiści poważnie zastanawiają się nad tym co będą robić w najbliższej przyszłości.

Zadanie nie należy do łatwych, a niektórzy uważają, że jest to decyzja ważna i znacząca!

Przed nami w najbliższej przyszłości wyjazd na Zawodowy Strzał w 10! oraz Dni Otwarte Szkół Ponadpodstawowych, ale już dziś odwiedziły naszą szkołę Panie z Zespołu Szkół Techniczno - Zawodowych im. Macieja Rataja oraz Zespół Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim. Uczniowie mieli okazje poznać ofertę edukacyjną obu szkół oraz zapotrzebowanie lokalnego rynku pracy w kierunku kształcenia zawodowego.

Mamy nadzieję, że tego typu spotkania pomogą naszym uczniom podjąć w najbliższym czasie swoją pierwszą decyzję edukacyjno – zawodową.

Data publikacji 2023-02-28