28 września 2021 r.  odbył się w naszym Przedszkolu i Szkole- Dzień Przedszkolaka. Wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych i „zerówki” miło i aktywnie spędziły to  piękne wrześniowe przedpołudnie na szkolnym boisku w towarzystwie pań animatorek.

Wszystkie przedszkolaki: od maluszków do starszaków, świetnie bawiły się pląsając w ogromnym kole w rytmie tanecznych utworów. Na dzieci czekało jeszcze sporo atrakcji: bańki mydlane, tory przeszkód, mega- klocki konstrukcyjne, basenik z piłeczkami.

Na koniec wspólnej zabawy każdy przedszkolak dostał modelowany balonik w wymarzonym kształcie: były pieski, koniki i inne zwierzątka, miecze, serduszka itp.

Nieco zmęczeni, ale uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do swoich sal przedszkolnych, gdzie czekały na dzieci drobne, słodkie upominki od rodziców.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu tej imprezy.

Wychowawczynie grup przedszkolnych:

B.Zarzycka, T. Kłus, G. Borowiec