W związku z trwającą pandemią wirusa COVID – 19  zakończenie roku przebiegało w reżimie sanitarnym. Ceremonia rozdania świadectw odbyła się w klasach ze swoimi  wychowawcami. Później  uczniowie, wychowawcy, nauczyciele i dyrekcja oraz rodzice udali się  na mszę  świętą, która odbyła się w kościele parafialnym w Suścu.

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen w szkole, wzorowe zachowanie,  wysokie osiągnięcia i 100% frekwencję, otrzymali nagrody.

Nagrodę Wójta Gminy Susiec – Paula Litwin (kl. VIIb), Karolina Kość (kl. VIII)

Nagrodę Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Suścu - Karolina Kość (kl. VIII), Paula Litwin (kl. VII b), Kinga Buczek (kl. IV)

Nagrodę Przewodniczącej Rady Rodziców – Sandra Caryk (kl. VII a), Marcin Bryk (kl. IV), Monika Kukiełka (kl. IV)

Uczniowie z najwyższą średnią ocen w szkole:

Karolina Kość – 5,33

Kinga Buczek - 5,33

Paula Litwin – 5,29

Marcin Bryk – 5,25

Monika Kukiełka – 5,25

Sandra Caryk – 5,21

Ewelina Kość – 5,15

Agnieszka Żółkiewska – 5,15

Katarzyna Leńczuk – 5,15

Sandra Kołodziejczyk – 5,14

Jakub Gęborys – 5,07

Ewelina Skiba – 5,0

Nagrodę za 100% frekwencję uzyskali następujący uczniowie:

Wiktoria Ważna (kl.VIIa), Mateusz Skiba (kl.IV),  Jakub Herda (kl.III), Wiktoria Żółkiewska (kl.III), Magdalena Ważna (kl.III), Dawid Pardus (kl.III).

Rozpoczęły się zasłużone i długo wyczekiwane przez wszystkich uczniów wakacje.

Życzymy udanego, ale przede wszystkim bezpiecznego odpoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu.

Data publikacji 2021-06-25