Drodzy Rodzice

Rada Rodziców po raz kolejny zwraca się do Państwa z prośbą o DOBROWOLNE wpłaty na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły w sugerowanej kwocie 20 zł od dziecka.

Nie bądźmy obojętni. Dzięki wpłatom możemy wspierać uczniów i ich potrzeby klasowe.

W ubiegłym półroczu moglismy zakupić kwiaty z okazji Dnia Patrona, cukierki na Dzień Babci i Dziadka oraz papier ksero dla przedszkolaków i klas I-III. Bardzo chcielibysmy pomóc dofinansować wszystkie wartościowe, wymagające wsparcia inicjatywy.

W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich rodziców, którym z różnych powodów umknęła kwestia wpłaty, o wsparcie finansowe.

Pieniądze można wpłacać do końca roku szkolnego, przedstawicielom Trójki Klasowej lub bezpośrednio na konto Rady Rodziców, które jest podane na stronie szkoły w zakładce Rada Rodziców.

Wsparcie szkoły ze strony rodziców jest nieocenione i znacząco może poprawić działanie szkoły oraz wspomagać rozwój i zainteresowania uczniów.

Wpłata każdej składki przyczynia się do realizowania kolejnych pomysłów i inicjatyw.

Z poważaniem Przewodniczaca Rady Rodziców

Joanna Buczek