Pani Zima w pracach dzieci

Przez kilka dni dzieci z przedszkola, oddziału przedszkolnego i uczniowie kl. I – III pracowali nad wykonaniem prac plastycznych i technicznych tematycznie związanych z zimą.

Mali artyści wykorzystali posiadana wiedzę i umiejętności. Było wielkie malowanie, rysowanie, wycinanie, klejenie i zbijanie. Powstały rysunki, plakaty, zaproszenia, pocztówki, igloo i karmniki. Każde dziecko wykonało pracę według własnego pomysłu. Najładniejsze są wyeksponowane  na wystawach - w przedszkolu i szkole.

Zajęcia artystyczne były kolejnym zadaniem II etapu Projektu Edukacyjnego „ Pory Roku - Zima”.

Irena Skroban

Data publikacji 2022-02-11