14 kwietnia 2023 roku dwoje uczniów naszej szkoły: Milena Kozyra z klasy III i Tymoteusz Turczanik z klasy V, uczestniczyło w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W pierwszym etapie uczniowie rozwiązywali test z zakresu wiedzy pożarniczej, którego wyniki decydowały o udziale w drugim etapie. Nasi uczniowie uzyskali odpowiednią liczbę punktów z testu co premiowało ich do udziału w ścisłym finale. W finale zawodnicy udzielali ustnych odpowiedzi na wylosowane pytania.

Wyniki klasyfikacji końcowej:

W kategorii klas I-IV

I miejsce: Milena Kozyra

W kategorii klas V-VIII

II miejsce: Tymoteusz Turczanik

Milena za zwycięstwo w swojej kategorii wiekowej będzie reprezentowała naszą szkołę, gminę oraz powiat w turnieju wojewódzkim, który zostanie rozegrany 27 kwietnia 2023 roku w Lublinie. Uczniowie za swoje osiągnięcia otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe od  Prezesa  Zarządu Oddziału Powiatowego OSP RP oraz Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Lubelskim.

Opiekunowie uczniów: Małgorzata Muła, Mariusz Fanfara

Data publikacji 2023-04-17