28 kwietnia 2023 roku drużyna z naszej szkoły uczestniczyła w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej o „Puchar Tymbarku”. Do rywalizacji przystąpiło 11 zespołów z naszego powiatu. Mecze rozgrywane były ‘każdy z każdym” w 3 grupach. Zwycięzcy z poszczególnych grup mieli spotkać się w finale, aby walczyć o miejsca 1 – 3. Na swojej drodze w grupie B walczyliśmy z drużynami ze Szkół Podstawowych w Podhorcach, Tyszowcach i Bełżcu. Po dwóch zwycięstwach i remisie zajęliśmy 1 miejsce w grupie B i awansowaliśmy do finału. W finale wywalczyliśmy 2 miejsce po zwycięstwie nad drużyną z Lubyczy Królewskiej i przegranej z zespołem ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim. Nasza drużyna rozgrywała mecze w składzie: Dawid Kukiełka kl. IV, Hubert Turczanik kl. IV, Jakub Herda kl. V, Mateusz Myszkowski kl. V, Dawid Pardus kl. V, Łukasz Trześniowski kl. V.

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy wielu sukcesów sportowych.

Opiekun drużyny: Mariusz Fanfara

Data publikacji 2023-05-05