Dnia  27.04.2023 r. w Ośrodku Szkoleniowym Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie odbyły się eliminacje wojewódzkiego 45. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  pod hasłem ”Młodzież Zapobiega Pożarom”. Naszą szkołę, gminę i powiat w I grupie – uczniowie szkół podstawowych klas I-IV  wśród 20 powiatów reprezentowała uczennica klasy III Milena Kozyra.  Jesteśmy bardzo dumni, iż nasza uczennica zajęła zaszczytne II miejsce i będzie reprezentowała województwo lubelskie na  szczeblu ogólnopolskim (centralnym), który odbędzie się we Wrześni koło Poznania. Podczas w/w konkursu zostały wręczone dodatkowo dwie nagrody przyznane dla najmłodszych uczestników. Jedną z nich otrzymała Milena.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie.

Data publikacji 2023-04-28