Marcin BRYK (kl.6) i Lena GĘBORYS (kl.8b) wygrali zmagania recytatorów w swoich kategoriach wiekowych.

22 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tomaszowie Lubelskim odbył się XI Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Tomasza Zamoyskiego, w którym wzięli udział recytatorzy wyłonieni w eliminacjach. Wśród reprezentacji gminy Susiec znalazło się dwoje uczniów naszej szkoły, którzy w finale zdobyli I miejsce. Uczeń klasy 6, pracujący pod okiem pani Wiesławy Buczek, przejmująco wyrecytował wiersz ,,Urszula Kochanowska”.  Ósmoklasistka, Lena Gęborys, przygotowana przez panią Barbarę Jarczak, również do prezentacji wybrała poezję Leśmiana – wygłosiła wiersz ,,Dąb” dynamicznie i lirycznie zarazem.

Cieszymy się z sukcesów naszych recytatorów. Gratulując im zwycięstwa, życzymy kolejnych pięknych występów.

Data publikacji 2022-11-23