Chociaż było już późno, grupa naszych dzielnych przedszkolaków wraz z rodzicami i naszymi Paniami została dodatkową godzinę w przedszkolu! Cóż, nie było lekko… na szczęście tylko rodzicom, którzy przekonali się, że chociaż są już dorośli, to świetnie odnajdują się w roli zawiniętych naleśników i wytrzymałego mostu. Dodatkowo sprawdziliśmy, kto najlepiej wyrabia ciasto na ciastolinę i potrafi stworzyć z tego bardzo kreatywną zabawę. Nie przekonalibyśmy się o tym, gdyby nie mały bohater naszego spotkania, dla którego zdecydowaliśmy się zostać po godzinach w przedszkolu. Zapewne go znacie! To 3,5 letni Staś Skiba, który potrzebuję dzisiaj naszej pomocy.

Mamy nadzieję, ze stanęliśmy na wysokości zadania! Podczas naszej zabawy udało się zebrać 900 złotych, które zostały przekazane na subkonto Stasia w Fundacji Parasol Roztocze.

Data publikacji 2022-11-18