OSIAGNIĘCIA PRZEDSZKOLAKÓW W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

• Gminny Konkurs Plastyczny „Ziemniaki- cudaki”- I miejsce: Lena Skroban, II miejsce: Tymon Gęborys; III miejsce: Maja Mirzwa; wyróżnienie: Zosia Piróg (op. B. Zarzycka) I miejsce: Błażej Turczanik, Maja Byra, II miejsce: Iga Skroban, Zuzia Drążek, wyróżnienie: Łucja Caryk  (op. T. Kłus)

• Udział grupy „Biedroneczki” i „Słoneczka” w Konkursie „Talenty Niepodległej” (grupowe wykonanie hymnu państwowego)- wyróżnienie (op. T. Kłus i B. Zarzycka)

• II Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej „Śpiewam Ojczyźnie Swej”- III miejsce: Oliwka Gęborys; wyróżnienie: Maja Mirzwa (op. B. Zarzycka)

• IX Gminny Konkurs Plastyczny „Patriotyzm w sercu dziecka”- I miejsce: Oliwka Gęborys; wyróżnienie: Zosia Piróg (op. B. Zarzycka)

• Gminny Konkurs Recytatorski „Patriotyzm w sercu dziecka”- udział dwóch dziewczynek (O. Gęborys, M. Mirzwa) (op. B. Zarzycka)

• Gminny Turniej Sztuki Recytatorskiej „W magicznym świecie wierszy J. Tuwima”- wyróżnienie: Oliwka Gęborys (op. B. Zarzycka); wyróżnienie: Michasia Smolka (op. T. Kłus)

• Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsze szopki i stroiki bożonarodzeniowe”- II miejsce zespołowo grupa „Słoneczka” (op. B. Zarzycka); III miejsce grupa „Biedroneczki” (op. T. Kłus);

• Gminny Konkurs Recytatorski „Poezją witamy wiosnę”- I miejsce: Oliwka Gęborys; III miejsce: Maja Mirzwa (op. B. Zarzycka); wyróżnienie Michasia Smolka (op. T. Kłus);

• Konkurs Plastyczny „Stroiki i pisanki”- II miejsce zespołowo grupa „Słoneczka”; indywidualnie: III miejsce: Zosia Piróg (op. B. Zarzycka); II miejsce grupa „Biedroneczki” (op. T. Kłus);

• Konkurs Plastyczny „Spotkajmy się w Muzeum Pożarnictwa”- I miejsce: Oliwka Gęborys; wyróżnienia: Zosia Piróg, Emilka Bondyra, Amelka Działa (op. B. Zarzycka); wyróżnienia w grupie „Biedroneczki”: Michasia Kudełka, Łucja Caryk, Tosia Witkowska, Dominik Skiba      (op. T. Kłus);

OSIĄGNIĘCIA PRZEDSZKOLAKÓW- W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Konkurs plastyczny "Ziemniaki - cudaki "

Kategoria: Przedszkola i klasy "0":  II miejsce: Zofia Piróg 3- 4 latki ;

Wyróżnienia I stopnia Michał Byra 4-5 latki ; Gabriela Zawiślak 4- 5 latki; Tymon Gęborys 4- 5 latki ; (op. B. Zarzycka, T. Kłus)

I Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej „Śpiewam Ojczyźnie Swej” pod patronatem Zbigniewa Naklickiego – Wójta Gminy Susiec

II miejsce – Marianna Suska 4-5 latki (op. T. Kłus)

Gminny Konkurs „Talenty Niepodległej”- wykonanie Hymnu Narodowego- wyróżnienie specjalne- grupa „Słoneczka”  (op. T. Kłus)