22 listopada 2023 r. w naszym przedszkolu odbyła się podniosła uroczystość  pasowania na przedszkolaka. Do tego szczególnego dla maluchów dnia, dzieci z grupy „Biedroneczki” przygotowywały się dosyć długo. Uczyły się wielu piosenek, wierszyków, rymowanek, tańców oraz układu choreograficznego do piosenki w języku angielskim.   Po zaprezentowaniu swoich umiejętności przedszkolaki złożyły uroczyste przyrzeczenie. Następnie P. Dyrektor specjalnym ołówkiem pasował każdego dzielnego przedszkolaka.    Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy, książeczki   z bajkami oraz słodycze. Całą uroczystość obserwowali dumni ze swoich pociech, rodzice. Ten dzień na długo pozostanie w naszych wspomnieniach.

Z okazji pasowania na przedszkolaka życzymy dzieciom aby każdy dzień był dla nich wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń.

Data publikacji 2023-11-24