W dniu 17 marca nasi uczniowie odwiedzili mury I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim. Tego dnia odbył się po raz czwarty Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Niemieckojęzycznej, w którym w eliminacjach końcowych wzięło udział sześciu uczniów z naszej szkoły. Jak się okazało, nie bez powodu stanowiliśmy tak liczną grupę uczestników, ponieważ w naszym gronie znaleźli się zwycięzcy.

I miejsce – Lena Gęborys

II miejsce – Katarzyna Leńczuk

III miejsce – Tymoteusz Turczanik

Za swoje wykonanie utworów niemieckojęzycznych wyróżnione zostały również Marlena Hałasa, Monika Kukiełka i Ewelina Bondyra. Dyplom za przystąpienie do konkursu otrzymała Dominika Lipian.

Uczniów do konkursu przygotowała Pani Stanisława Pogudz.

Ogromnie się cieszymy tak wielkim sukcesem naszych uczniów, życząc im kolejnych satysfakcjonujących momentów!

Data publikacji 2023-03-20