25 listopada ogłoszono wyniki eliminacji powiatowych 26. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Marlena HAŁASA - kl.4 (Nagroda Główna), Tymoteusz TURCZANIK – kl. 5 (Nagroda) oraz Lena GĘBORYS – kl. 8b (Nagroda Główna).

W bieżącym roku deklamacje dotyczyły szeroko pojętej współczesności, dlatego Tymek mówił o smutnym losie porzuconych psów, Marlena – o niewłaściwym wykorzystywaniu komputerów, a Lena – o sposobach wpływu na ludzi sukcesu. Temat JKR okazał się bardzo ciekawy, bo w eliminacjach  w Tomaszowie Lub. wzięła udział rekordowa liczba uczniów – 69. Swoimi prezentacjami reprezentanci naszej szkoły potwierdzili artystyczne umiejętności. Życzymy im rozwijania talentu. Gratulujemy sukcesu.

opiekun:   Barbara Jarczak

Data publikacji 2022-11-28