Przedszkolaki z grupy „Biedroneczki”  i „Słoneczka”  oraz dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły 25 listopada w obchodach Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko ciekawie i chętnie opowiadało o swoim małym lub dużym przyjacielu misiu. W tym uroczystym dniu dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie przez swoje wychowawczynie : p. Bożenę Zarzycką, p. Teresę Kłus,  p. Gertrudę Borowiec i p. Tatianę Bakaj nauczycielkę języka angielskiego. Poznały historię tego święta, recytowały wiersze o misiach, śpiewały piosenki,  także w języku angielskim. Dla swoich wychowanków panie przygotowały wiele atrakcji: zabaw muzyczno-ruchowych i ilustrowanych, konkursów plastycznych, zagadek, misiowych piosenek i tańców z ciekawymi rekwizytami. Ten dzień był pełen uśmiechu, radości i wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to misiowe świętowanie zostanie na długo w naszych wspomnieniach.

Teresa Kłus

Data publikacji 2021-11-26