Rok szkolny 2021/22 były trudny. To czas powrotu do normalności po pandemii, czas niepewności w związku z wydarzeniami za wschodnią granicą. To jednak czas nauki, zdobywania wiedzy i umiejętności, którego nie można zmarnować. Wielu uczniów naszej szkoły wykorzystało dobrze miniony rok, bowiem jak powiedziała Sydney Smih: ,,Aby na tym świecie dokonać czegoś wartościowego, nie wolno nam stać z boku, trzęsąc się i myśląc o zimnie i niebezpieczeństwie. Trzeba skoczyć i walczyć najlepiej jak umiemy”.

Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni nie tylko książkami, listami gratulacyjnymi, ale również nagrodami rzeczowymi i statuetkami, które po raz pierwszy wręczono w naszej szkole:

Statuetki:

NAJLEPSZY UCZEŃ: Paula Litwin

NAJLEPIEJ ZDANY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY: Paula Litwin

Nagroda Wójta: Paula Litwin (8b) - nagroda książkowa oraz karta podarunkowa.

Nagrody książkowe:

Nagroda Dyrektora Szkoły: Paula Litwin (8b), Sandra Kołodziejczyk (8b), Ewelina Kość (7b)

Nagroda Przewodniczącej Rady Rodziców: Marcin Bryk (5), Monika Kukiełka (5), Sandra Caryk (8a)

Nagrody za świadectwo z wyróżnieniem:

kl. 8a: Sandra Caryk, Jakub Gęborys, Wiktoria Ważna

kl. 8b: Sandra Kołodziejczyk, Paula Litwin, Ewelina Skiba, Wiktoria Sobczak

kl. 7a: Katarzyna Leńczuk, Oliwia Zawiślak

kl. 7b: Ewelina Kość, Agnieszka Żółkiewska

kl. 5: Marcin Bryk, Kinga Buczek, Dominik Caryk, Monika Kukiełka, Bartosz Łasocha, Bartłomiej Mirzwa, Mateusz Skiba

kl. 4: Noelia Borek, Amelia Cyburt, Łukasz Trześniowski, Tymoteusz Turczanik,

Magdalena Ważna, Wiktoria Żółkiewska

kl. 3: Jakub Kępa, Dawid Kukiełka, Lena Leńczuk, Filip Paska, Nikola Syta, Hubert Turczanik