02. grudnia 2022 r. przedstawiciel  Stowarzyszenia - Dobre Sąsiedztwo Pan Marian Mańdziuk, w obecności dyrektora  ZSP w Suścu  Pana Janusza Kiecany,  wręczył  wszystkim uczestnikom   Przyrodniczego Konkursu Literackiego i  Przyrodniczego Konkursu Plastycznego nagrody i podziękowania. Uczniowie wzięli udział w konkursie pt. ,,Gdzie strumyk płynie z wolna”, który  został zorganizowany w ramach „Konkursu na projekty wolontariackie” przy współpracy Fundacji BNP PARIBAS, Partnera Projektu Stowarzyszenia  - Dobre Sąsiedztwo i wolontariuszy Cardif.

Celem projektu była edukacja przyrodnicza, ochrona przyrody, dbanie o walory przyrodnicze w naszej ,,Małej Ojczyźnie”.

Do konkursu przystąpili  uczniowie z klas IV-VII:

Dawid Kukiełka ( kl. IV), Wiktoria Kowal (VII), Kacper Soluch (VII), Wojciech Błauciak (VII), Mikołaj Koper (VII), Monika Kukiełka (VI), Maryla Hałasa (VI).

Uczniowie przygotowali się pod okiem pań polonistek: Wiesławy Buczek, Barbary Jarczak i Stanisławy Pogudz.

Gratulujemy!

Data publikacji 2022-12-02