8.06.2021 r. w GOK-u w Suścu odbył się Gminny Konkurs Recytatorski „W krainie wierszy”. Konkurs skierowany był dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas I- III. Recytatorzy zaprezentowali utwory znanych poetów- klasyków poezji dziecięcej: J. Brzechwy, J. Tuwima, M. Konopnickiej i W. Bełzy.

Nasze Przedszkole reprezentowały następujące dzieci:

• Z grupy 3- 4- latków: Maja Mirzwa, Marianna Suska i Oliwia Gęborys.
  • Z grupy 4- 5- latków: Marcelina Piróg, Pola Witkowska, Jakub Najda, Zuzanna Skiba i Iga Skiba.
  • Z grupy „0” A: Piotr Pardus i Artur Gierczak.
  • Z grupy „0” B: Aleksandra Gęborys, Lena Myszkowska i Dominik Hałasa

Klasę III reprezentowali następujący uczniowie: Amelia Cyburt, Milena Dębska, Dawid Pardus, Łukasz Trześniowski, Tymoteusz Turczanik, Magdalena Ważna i Wiktoria Żółkiewska.

A oto lista nagrodzonych z naszej placówki:

• Kategoria 4- latki: III miejsce- Maja Mirzwa
  • Kategoria 5- latki: II miejsce- Marcelina Piróg

III miejsce- Pola Witkowska

Wyróżnienie- Jakub Najda

• Kategoria kl. III: II miejsce- Milena Dębska

Wyróżnienie- Amelia Cyburt

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy wszystkim uczestnikom sukcesów w kolejnych zmaganiach ze sztuką żywego słowa!

Bożena Zarzycka

Data publikacji 2021-06-11