WYNIKI

XIII EDYCJI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNO-REGIONALNEGO „LUBELSZCZYZNA – MOJA MAŁA OJCZYZNA”

Rozstrzygnięto konkurs, który w roku szkolnym 2020/2021 konkurs przebiegał pod hasłem  EUROREGION „ROZTOCZE”.

W kategorii szkół  ponadpodstawowych:

I miejsce –  Liceum Ogólnokształcące im. St. Kostki Starowieyskiego w Łaszczowie

II miejsce – Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych Nr 3  im. M. Rataja w Tomaszowie Lub.

III miejsce – I Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lub.

III miejsce – II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Sikorskiego w Tomaszowie Lub.

W kategorii szkół podstawowych:

I miejsce –  Szkoła Podstawowa w Michalowie

I miejsce –  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Suścu

II miejsce – Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Jarczowie

III miejsce – Szkoła Podstawowa im. Gen. Nikodema Sulika w Lubyczy Królewskiej

Przyznano 1 wyróżnienie dla Szkoły Podstawowej  im. Armii Kraków w Łosińcu

Ponadto Wójt Gminy Susiec Pan Zbigniew Naklicki przyznał nagrodę specjalną dla zespołu redakcyjnego ze Szkoły Podstawowej w Michalowie za warsztat dziennikarski, graficzne  i merytoryczne zaprezentowanie tematu XIII edycji konkursu przebiegające pod hasłem Euroregion „Roztocze”.

ORGANIZATORZY SERDECZNIE GRATULUJĄ UZYSKANYCH WYNIKÓW I ZAPRASZAJĄ INDYWIDUALNIE KAŻDĄ PLACÓWKĄ PO ODBIÓR NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ od 10 czerwca 2021 roku.

Prosimy o uzgodnienie terminu z koordynatorem działań konkursowych p. Urszulą Bartoszek.

Pozdrawiam. Urszula Bartoszek, doradca metodyczny

Data publikacji 2021-06-07