Wczytywanie...
Komunikat*
  • Zmień rozmiar czcionki
  • Zmień Kontrast

Papież Jan Paweł II, nasz kochany Ojciec Święty, Papież Polak był niezwykłym człowiekiem w dziejach Polski i świata. Jego życie i pontyfikat zmieniły losy wielu ludzi i narodów. Podczas akademii z okazji Dnia patrona, mieliśmy możliwość przypomnienia postaci Świętego Jana Pawła II, jego służby Bogu i ludziom, aby na zawsze pozostał w naszych myślach i sercach.

W dniu 13 X 2021, symbolicznie uczciliśmy święto Patrona Naszej Szkoły- Jana Pawła II. W tym roku Samorząd Uczniowski postanowił  sprawdzić poziom wiedzy społeczności szkolnej poprzez Quiz, który zawierał pytania o najważniejsze informacje z życia Papieża. Daty: 18.05.1920 ,16.10.1978 godzina: 21:37, imiona: Karol, Emilia, Józef pseudonim: Lolek, sport: narciarstwo, spacery, pieśń: Barka, miejsce: Kalwaria Zebrzydowska, cyfra : 104 i 2 ...nie są już nikomu obce.  Za poprawnie udzielone odpowiedzi nagrodą była... a lá kremówka :)   Dziękujemy wszystkim, którzy z  entuzjazmem uczestniczyli w "zgadywankach" a tym samym przyłączyli się do pielęgnowania tradycji naszej szkoły. 

Dziękujemy  klasom VII za przygotowanie części artystycznej pod hasłem "Jan Paweł II - nasz Patron" oraz wychowawczyniom paniom Małgorzacie Borowicz i Wieslawie Buczek.

Wielkie brawa należą się również wolontariuszom, którzy  pod okiem Pani Edyty Nieścior wykonali  kwiaty, które zdobią kącik Naszego Patrona.

 

 

Data publikacji 2021-10-14