10 czerwca 2021 r. uczniowie klasy VIII - Wiktoria Kłus, Karolina Koper,  Jakub Lasota wzięli udział w zdalnym międzyszkolnym Konkursie wiedzy o regionie  organizowanym cykliczne  przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 Zamościu.  W konkursie wzięło udział 182 uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Podczas kilku rund (bez podziału na kategorie wiekowe) ósmoklasiści udzielali ustnych odpowiedzi na różnorodne pytania z zakresu geografii regionalnej, wiedzy historycznej i przyrodniczej.  Zmaganiom konkursowym towarzyszył lekki stres podczas odpowiedzi udzielanych do kamery.  Konkurs objęty jest patronatem wielu zamojskich firm i instytucji. Uczniowie zdobyli wyróżnienie i otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Gratulacje dla uczestników konkursu.

Zachęcamy do udziału w kolejnych i życzymy sukcesów w szkołach ponadpodstawowych.

Opiekun dydaktyczny grupy - Urszula Bartoszek

Data publikacji 2021-06-18