W najbliższych dniach, 7 i 8 grudnia będzie przeprowadzana zbiórka w naszej szkole :)

Jak co roku Nasza szkoła i Przedszkole włącza się w akcje Szlachetnej Paczki, w tym roku organizujemy ją dla Pana Grzegorza i jego syna Kacpra :)

To bardzo ciepła rodzina, która znalazła się w ciężkiej sytuacji. Pan Grzegorz dwa lata temu dostał udaru, rok temu odeszła od nich mama Kacpra, zostawiając chłopca pod opieką niepełnoprawnego ojca, który wskutek choroby ma niesprawną rękę i trudności z mową. Mimo tych trudności to bardzo kochająca się rodzina! Kacper uwielbia tatę i na każdym kroku sprawdza jego obecność. Pan Grzegorz codziennie staje na wysokości zadania jako rodzic, chcąc wrócić do sprawności, żeby móc być dla syna wsparciem.

Lista potrzeb rodziny: https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/120404/3133?context=family_choosen&utm_source=autoresponder-swr&utm_medium=email&utm_campaign=paczka2020&utm_term=darczynca

W szkole będziemy zbierać żywność trwałą, środki czystości oraz artykuły szkolne.

Jeśli macie Państwo jakieś nieużywane przez Wasze dzieci gry edukacyjne to chętnie przyjmiemy.

Data publikacji 2023-12-06