21 marca uczniowie kl. I i II i dzieci z oddziału przedszkolnego uroczyście powitały Wiosnę. Początkowo każda z klas we własnym gronie organizowała ciekawe zajęcia dostosowane do zainteresowań, poziomu poznawczego i potrzeb dzieci. Wspólne zabawy słowo – muzyczne, konstrukcyjne, badawcze, ruchowe i działania plastyczne wywołały u dzieci uczucia radości i zadowolenia.

O ustalonej godzinie, dzieci pod opieka wychowawców i pracowników szkoły, wybrały się na wiosenny spacer po lesie. Szukały pierwszych znaków wiosny. Pokonując wyznaczona trasę wzdłuż rzeki Jeleń, zauważyły zielone listki na niektórych drzewach oraz wsłuchiwały się w śpiew ptaków. Podczas postojów posilały się przekąskami , które ze sobą zabrały.

Chcemy zakomunikować  „ Przyszła Wiosna”.

Data publikacji 2024-03-22