Próbna ewakuacja w naszej szkole rozpoczęła się 28 września około godz. 8.30.  Na sygnał pięciu dzwonków wszyscy uczniowie, przedszkolaki   i pracownicy szkoły opuścili budynek szkoły i stanęli na boisku szkolnym – czyli  w miejscu, gdzie nie było bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia. Akcja  przebiegała szybko, sprawnie i bez zakłóceń. W przeprowadzeniu próbnej ewakuacji brała udział Ochotnicza Straż Pożarna z Suśca oraz Oseredka, które przedstawiły nam pokaz sprzętu. Po oficjalnej części przebiegu ewakuacji dyrektor szkoły wraz z przedstawicielem PSP  starszym kapitanem Szczepanem Łasochą  przekazali uczniom dodatkowe informacje na temat  prawidłowości powziętych działań min. pokaz gaszenia ognia gaśnicą samochodową.

Około godziny 9.30.00 wróciliśmy na lekcje.

Data publikacji 2023-09-28