Jest taki jeden , no może dwa  dni w roku. To święto babci i święto dziadka, łza  wówczas kręci się w oku".

23 stycznia w GOK- u w Suścu  z tej okazji odbyła się wspaniała  uroczystość .  Dzieci z przedszkola  oraz  z klas I - III zaprezentowały  żywiołowy program artystyczny, w którym wierszem, tańcem i piosenką chciały wyrazić  swoją miłość i wdzięczność .  Miłą niespodzianką był "Taniec dżentelmena” wykonany przez chłopców z kl. V.

Wyrazem miłości  wnucząt do  kochanych Dziadków były pięknie wykonane  laurki , upominki  oraz życzenia płynące z głębi dziecięcych serc.

Rada Rodziców dla szanownych Gości przygotowała słodki poczęstunek. Kochanym Dziadkom wszystkie dzieci  odśpiewały gromkie Sto lat.  Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Chwile wzruszeń i radosny nastrój udzielił się zarówno dziadkom jak i wnukom.

Data publikacji 2024-01-22