31.05.2021 r. w naszej Szkole odbył się drugi i zarazem ostatni etap tegorocznego Konkursu Kaligraficznego. Do etapu szkolnego zostało zakwalifikowanych po troje- najstaranniej
i najlepiej piszących uczniów z klas I- III- wyłonionych podczas eliminacji klasowych.

Klasę I reprezentowały: Milena Kozyra, Agata Lasota i Kinga Mielniczek; klasę II- Jakub Kępa, Dawid Kukiełka i Nikola Syta; zaś klasę III: Milena Dębska, Maja Marek i Wiktoria Żółkiewska.

Zadaniem uczestników konkursu było piękne i zarazem bezbłędne przepisanie tekstu o dzieciństwie, edukacji  i zmaganiach z kaligrafią naszego Patrona- Świętego Jana Pawła II.

Komisja w składzie: p. Stanisława Pogudz, p. Bożena Zarzycka i p. Grażyna Kozyra oceniła prace konkursowe i przyznała tytuły „Mistrza kaligrafii”:

- Agacie Lasota z kl. I

- Nikoli Syta z kl. II

- oraz Milenie Dębskiej z kl. III

Wyróżnienia otrzymali: Milena Kozyra, Jakub Kępa, Maja Marek i Wiktoria Żółkiewska.

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów w trudnej sztuce pięknego pisania.

Bożena Zarzycka

Data publikacji 2021-06-01