Wszystkie recytatorski biorące udział w turnieju powiatowym Jesiennego Konkursu Recytatorskiego – nagrodzone!

Jak co roku uczniowie naszej szkoły stanęli w szranki turnieju, by zaprezentować swoje artystyczne umiejętności. 9 listopada br. w Tomaszowskim Domu Kultury mierzyli się z niełatwym materiałem utrzymanym w konwencji snu i marzeń. Jury wysłuchało ponad 70 uczestników, którzy bujali w obłokach, spotykali nieziemskie stwory lub ,,marzyli po to, żeby nigdy nie przestawało się chcieć żyć”. 17 listopada ogłoszono laureatów Konkursu, przyznano wyróżnienia, nagrody oraz nagrody główne.

Uczennica klasy 5, MARLENA HAŁASA, uzyskała najwyższą nagrodę oraz nominację do turnieju wojewódzkiego w Lublinie. Nagrody otrzymały również: MILENA KOZYRA z klasy 4 oraz WIKTORIA ŻÓŁKIEWSKA z klasy 6.

Dziękujemy dziewczętom za piękną promocję naszej szkoły, gratulujemy sukcesu, a Marlenie życzymy powodzenia w Lublinie!

Opiekun: Barbara Jarczak

Data publikacji 2023-11-20