Od 4 do 8 maja 2026 roku trwała akcja Samorządu Szkolnego pod hasłem Tydzień Kolorów.
Jak powszechnie wiadomo, kolory wpływają na nasze samopoczucie, mogą pobudzać lub uspokajać, a także działać terapeutycznie. Akcja miała na celu rozbudzenie kreatywności wśród uczniów, integrację społeczności szkolnej oraz przepływ dobrych emocji. Do zabawy włączyli się uczniowie z klas 0 – VIII, nauczyciele i inni pracownicy naszej szkoły.
Poniedziałek – biały
Wtorek – czerwony
Środa – zielony
Czwartek – żółty
Piątek – różowy
BYŁO WESOŁO I KOLOROWO!
Data publikacji 2026-05-11













