Wczytywanie...
Komunikat*
  • Zmień rozmiar czcionki
  • Zmień Kontrast

Od 4 do 8 maja 2026 roku trwała akcja Samorządu Szkolnego pod hasłem Tydzień Kolorów.

Jak powszechnie wiadomo, kolory wpływają na nasze samopoczucie, mogą pobudzać lub uspokajać, a także działać terapeutycznie. Akcja miała na celu rozbudzenie kreatywności wśród uczniów, integrację społeczności szkolnej oraz przepływ dobrych emocji. Do zabawy włączyli się uczniowie z klas 0 – VIII, nauczyciele i inni pracownicy naszej szkoły.

Poniedziałek – biały

Wtorek – czerwony

Środa – zielony

Czwartek – żółty

Piątek – różowy

BYŁO WESOŁO I KOLOROWO!

Data publikacji 2026-05-11