Wczytywanie...
Komunikat*
  • Zmień rozmiar czcionki
  • Zmień Kontrast

Uczennice z klasy VIII zorganizowali akcję polegającą na zbiórce karmy dla psów z gminnego przytuliska. Dzięki ich zaangażowaniu udało się zgromadzić znaczną ilość darów, które zostały przekazane potrzebującym zwierzętom.

Serdecznie dziękujemy uczniom za okazane serce, wrażliwość i chęć niesienia pomocy. Wyrazy wdzięczności kierujemy również do Rodziców za wsparcie oraz włączenie się w tę szlachetną inicjatywę.

Dzięki wspólnym działaniom możemy realnie pomagać i kształtować postawy empatii oraz odpowiedzialności wobec innych.

Informujemy również, że w każdą sobotę oraz niedzielę wolontariusze z Gminnego Przytuliska organizują spacery z pieskami. Bardzo zachęcamy do włączenia się w tę formę pomocy. Szczegóły wyjść można znaleźć na fanpage: Śladem Nadziei - Wolontariat na rzecz zwierząt - gmina Susiec.

Data publikacji 2026-04-27