Wczytywanie...
Komunikat*
  • Zmień rozmiar czcionki
  • Zmień Kontrast

23 stycznia 2025 r. w odpowiedzi na zaproszenie Tomaszowskiej Akademii Sztuk Walki, uczniowie klas I-III wraz z opiekunami, wzięli udział w krótkim treningu karate. Uczestnicy wyjazdu zapoznali się z najistotniejszymi zwrotami używanymi w czasie zajęć, wzięli udział w rozgrzewce oraz przećwiczyli podstawowe wymachy, ciosy i kopnięcia.  Panowała sportowa dyscyplina i prawdziwy duch walki. Serdecznie dziękujemy Tomaszowskiej Akademii Sztuk Walki za zaproszenie! 

Data publikacji 2025-02-04