Wczytywanie...
Komunikat*
  • Zmień rozmiar czcionki
  • Zmień Kontrast

20 marca dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Przedszkolaki powitały wiosnę słonecznym spacerem po pięknym roztoczańskim lesie. Dzieci radośnie maszerowały w barwnym pochodzie, trzymając w rękach kolorowe wiosenne symbole. Podczas przemarszu przedszkolaki uważnie poszukiwały oznak wiosny, które odnalazły przed naszym przedszkolem. Podziwiały, jak pięknie rosną posadzone przez nich jesienią cebulki krokusów. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych przedszkolaków sprawią, że wiosna zawita do nas na dobre.

Wspólnie spędzony czas sprawił, że wiosenna aura na dobre zagościła w naszych sercach.

Data publikacji 2026-03-24