Wczytywanie...

OSIĄGNIĘCIA PRZEDSZKOLAKÓW- W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Konkurs plastyczny "Ziemniaki - cudaki "

Kategoria: Przedszkola i klasy "0":  II miejsce: Zofia Piróg 3- 4 latki ;

Wyróżnienia I stopnia Michał Byra 4-5 latki ; Gabriela Zawiślak 4- 5 latki; Tymon Gęborys 4- 5 latki ; (op. B. Zarzycka, T. Kłus)

 

I Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej „Śpiewam Ojczyźnie Swej” pod patronatem Zbigniewa Naklickiego – Wójta Gminy Susiec

II miejsce – Marianna Suska 4-5 latki (op. T. Kłus)

 

Gminny Konkurs „Talenty Niepodległej”- wykonanie Hymnu Narodowego- wyróżnienie specjalne- grupa „Słoneczka”  (op. T. Kłus)

 

Konkurs recytatorski ,,Patriotyzm w sercu dziecka”

 II miejsce: Gabriela Zawiślak 4- 5 latki (op.T. Kłus)

 

Gminny Turniej Sztuki Recytatorskiej „W magicznym świecie wierszy Agnieszki Frączek”

Wyróżnienie: Aleksandra Wójtowicz; Iga Skiba  (op. T. Kłus)

 

Gminny Bożonarodzeniowy Konkurs Plastyczny na najpiękniejszą szopkę i stroik

SZOPKI - Prace indywidualne- III miejsce: Marianna Suska 4-5 latki (op. T. Kłus)

STROIKI - Prace indywidualne- III miejsce: Gabriela Zawiślak 4-5 latki (op. T. Kłus)

Wyróżnienie-Zofia Piróg 3-4 latki (op. B. Zarzycka)

Prace grupowe – stroik- II miejsce -grupa "Słoneczka" (op. T.Kłus)                                         

III miejsce: grupa "Biedroneczki" (op. B.Zarzycka)

 

Gminny Konkurs Wielkanocny „Stroiki, Pisanki i Palmy”

 Prace zbiorowe: Kategoria „Stroik”

I miejsce: Zofia Piróg i Marcelina Piróg- gr. 3-4 latki (op. B. Zarzycka) i kl. „0”

II miejsce: Grupa „Słoneczka” 4-5 latki (op. T. Kłus)

 III miejsce: Grupa „Biedroneczki 3-4 latki (op. B. Zarzycka)

 Prace indywidualne: Kategoria „Stroik”

III miejsce: Adam Zubrzycki gr. 4-5 latków

Wyróżnienie: Marianna Suska- gr. 4-5 latków (op. T. Kłus)

 

Gminny Konkurs Plastyczny „Strażacy w akcji”

 I miejsce: Adam Zubrzycki: 4-5 latki

II miejsce: Aleksandra Wójtowicz: 4-5 latki

III miejsce: Igor Małys: 4-5 latki

Wyróżnienie: Maja Mirzwa; Gabriela Zawiślak; Zuzanna Smolka; (op. T. Kłus)